نماد سایت صرافی پارسه

شعبه صرافی پارسه در دبی

دبی، این شهر لوکس که به فروشگاه‌های گران‌قیمت، آسمان‌خراش‌ها و شب‌های زیبای خود معروف است، به یکی از مهم‌ترین مراکز تجاری جهان تبدیل شده. به دلیل نزدیکی دبی به ایران، ایرانیان زیادی این شهر را به عنوان محل زندگی خود پذیرفته یا مدام در حال سفر و رفت و آمد بین ایران و دبی هستند.

صرافی پارسه، بزرگ‌ترین صرافی ایرانی در دبی

صرافی پارسه، به عنوان یک صرافی رسمی و ثبت شده که تمام مجوزهای قانونی را دارد، شعبه‌ای در دبی تاسیس کرده تا بتواند به ایرانیان مقیم این شهر خدمت‌رسانی کند. صرافی پارسه، به عنوان یک صرافی ایرانی در دبی، تمام خدمات ارزی مورد نیاز را از جمله ارسال و انتقال حوالجات ارزی، خرید و فروش ارز دیجیتال و غیره را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

ارسال حواله به دبی و برعکس

با وجود تحریم‌ها علیه ایران، متاسفانه امکان انتقال مستقیم پول به دبی یا برعکس از طریق بانک وجود ندارد. مناسب‌ترین راهکار، ارسال حواله از طریق صرافی‌های ایرانی در دبی است.
مشتریان عزیز می‌توانند در هر زمان که می‌خواهند به صورت تلفنی یا حضوری، حوالجات ارزی خود را از ایران و کانادا به دبی یا از دبی به ایران و کانادا ارسال کنند. لازم به ذکر است که صرافی پارسه هیچ کارمزدی برای ارسال و انتقال حوالجات ارزی دریافت نمی‌کند.

تماس با شعبه دبی ما

Office No 1304-Al Owais Business Tower, Alsabkha, Deira

سوالات متداول

صرافی پارسه برای ارسال حواله ارزی به دبی هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند.

شعبه دبی صرافی پارسه، دوشنبه تا شنبه، از ساعت 10 صبح تا 17:00 آماده خدمت‌رسانی است.

یک کارت شناسایی (ID Cards) عکس‌دار معتبر مانند گواهینامه‌ی رانندگی کانادا، پاسپورت کانادا، به همراه آدرس، شماره تلفن و شغل و همچنین دلیل انتقال پول

در صورتی که سوال شما در این لیست نیست، به صفحه “سوالات متداول” مراجعه کنید.

خروج از نسخه موبایل