نماد سایت صرافی پارسه

شعبه صرافی پارسه در مشهد

ارسال حواله و ارز از ایران به سایر کشورها، چیزی است که احتمالا بسیاری از ایرانیان حداقل یک بار آن را انجام داده‌اند. دلیل آن هم می‌تواند ارسال وجه برای اقوام ساکن کشورهای دیگر، انجام کارهای تجاری با دیگر کشورها، و دلایل دیگر باشد.
با وجود این که ارسال وجه از کشوری به کشور دیگر یکی از ضروریات جهان امروز است، اما متاسفانه به دلیل وجود تحریم‌ها علیه ایران، انجام این کار برای هم‌وطنان ایرانی کار چندان ساده‌ای نیست زیرا نمی‌توانند به‌طور مستقیم و از طریق بانک‌ها اقدام به انتقال وجه کنند. پس راه‌حل چیست؟
صرافی‌ها، نقش مهمی در انتقال پول و حوالجات ارزی ایفا می‌کنند. صرافی پارسه، یک صرافی ایرانی است که با چند شعبه در ونکوور، تورنتو، دبی و ایران، خدمات ارزی به هم‌وطنان خود ارائه می‌کند.

شعبه صرافی پارسه در مشهد

ما در صرافی پارسه، همه روزه از دوشنبه تا شنبه، ساعت 10 صبح تا 17 بعد از ظهر، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستیم.
مشتریان ما می‌توانند به صورت تلفنی خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند یا به صورت حضوری به شعبه مشهد صرافی پارسه مراجعه کنند.

ارسال حواله ارزی بدون کارمزد!

شما می‌توانید بدون پرداخت هرگونه کارمزد، از طریق صرافی پارسه حواله ارزی به سایر کشور‌ها از جمله کانادا و دبی ارسال کنید.
همچنین می‌توانید از طریق شعبه مشهد صرافی پارسه، شهریه دانشگاه، هزینه بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما، هزینه رزرو هتل و غیره را بپردازید.
علاوه‌براین‌ها، ارسال حواله شرکتی نیز در محدوده خدمات صرافی پارسه است.

تماس با شعبه مشهد ما

مشهد- احمدآباد- نبش عدالت- پلاک 150/3

سوالات متداول

صرافی پارسه برای ارسال حواله ارزی به ایران هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند.

شعبه مشهد صرافی پارسه، دوشنبه تا شنبه، از ساعت 10 صبح تا 17:00 آماده خدمت‌رسانی است.

یک کارت شناسایی (ID Cards) عکس‌دار معتبر مانند گواهینامه‌ی رانندگی کانادا، پاسپورت کانادا، به همراه آدرس، شماره تلفن و شغل و همچنین دلیل انتقال پول

در صورتی که سوال شما در این لیست نیست، به صفحه “سوالات متداول” مراجعه کنید.

خروج از نسخه موبایل