نماد سایت صرافی پارسه

شعبه صرافی پارسه در تورنتو

تورنتو یکی از شهرهای بزرگ کاناداست که جمعیت زیادی را در خود جا داده است، هموطنان ایرانی، بخش بزرگی از این جمعیت را تشکیل می‌دهند. با توجه به جمعیت بالای ایرانیان در این شهر و لزوم وجود صرافی در تورنتو، صرافی پارسه شعبه خود را در این شهر تاسیس کرده تا به نیاز ساکنان این شهر مانند انتقال دلار کانادا از تورنتو به ایران، انتقال ارز از ایران به تورنتو و دیگر خدمات مالی، پاسخ بدهد.

صرافی پارسه، بزرگ‌ترین صرافی ایرانی در تورنتو

صرافی پارسه یک صرافی رسمی ثبت شده در کاناداست که تمام مجوزهای رسمی را دارد. هدف ما، خدمت‌رسانی به هم‌وطنان خود است. ایرانیان ساکن شهر تورنتو، می‌توانند با مراجعه به شعبه تورنتو صرافی پارسه، در کمترین زمان، تمام خدمات مد نظر خود را دریافت کنند. همکاران ما همیشه آماده خدمت‌رسانی و پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند.

صرافی پارسه چه خدماتی برای ساکنین تورنتو ارائه می‌کند؟

همه روزه به جز یک‌شنبه‌ها، صرافی پارسه خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه می‌کند و جالب است بدانید که برای ارسال حواله، کارمزدی دریافت نمی‌کند.
علاوه بر این، شما می‌توانید شهریه دانشگاه خود را از طریق صرافی ما بپردازید یا بلیط اتوبوس، قطار و غیره را از این طریق خریداری کنید. صرافی پارسه همچنین حواله شرکتی به کانادا نیز صادر می‌کند.

تماس با شعبه تورنتو ما​

64-7181 Yonge St (World On Yonge), L3T 0C7

سوالات متداول

صرافی پارسه برای ارسال حواله ارزی به تورنتو هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند.

شعبه تورنتو صرافی پارسه، دوشنبه تا شنبه، از ساعت 10 صبح تا 17:00 آماده خدمت‌رسانی است.

یک کارت شناسایی (ID Cards) عکس‌دار معتبر مانند گواهینامه‌ی رانندگی کانادا، پاسپورت کانادا، به همراه آدرس، شماره تلفن و شغل و همچنین دلیل انتقال پول

در صورتی که سوال شما در این لیست نیست، به صفحه “سوالات متداول” مراجعه کنید.

خروج از نسخه موبایل