نماد سایت صرافی پارسه

صرافی پارسه در ونکوور

صرافی پارسه در ونکوور

شعبه صرافی پارسه در ونکوور، با هدف خدمت‌رسانی به تمام هم‌وطنان ساکن در ونکوور کانادا تاسیس شده تا این عزیزان بتوانند بدون هیچ‌دغدغه‌ای، حوالجات ارزی خود را از ونکوور به ایران یا از ایران به ونکوور کانادا انتقال دهند.
صرافی پارسه، به‌عنوان بزرگ‌ترین صرافی ایرانی در کانادا، این اطمینان را به شما می‌دهد که تمام نقل و انتقالات ارزی شما را بدون کارمزد، انجام دهد.

بزرگ‌ترین صرافی ایرانی در ونکوور

به منظور تسهیل نقل و انتقالات ارزی ایرانیانی که در ونکوور کانادا زندگی می‌کنند، صرافی پارسه شعبه ونکوور خود را تاسیس کرد تا این عزیزان در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت، بتوانند نقل و انتقالات ارزی خود را انجام دهند. صرافی پارسه یک صرافی رسمی ثبت شده در کانادا است که تمام مجوزهای رسمی را دارد و هیچ وجهی به عنوان کارمزد دریافت نمی‌کند.

ارسال حواله دلار کانادا به ونکوور در صرافی پارسه

حواله‌های ارزی، در دنیای امروز کاربرد زیادی دارند. به‌خصوص در کشوری مانند کشور ایران که به دلیل تحریم، امکان انتقال مستقیم پول از طریق بانک وجود ندارد، بهترین راه برای انتقال ارز از طریق صرافی است. هم‌وطنان عزیز ایرانی که در ونکوور کانادا زندگی می‌کنند، می‌توانند از طریق شعبه ونکوور صرافی پارسه، حواله دلار به ایران بفرستند. همچنین خانواده و نزدیکان این عزیزان برای انتقال دلار کانادا به ونکوور، می‌توانند از طریق صرافی پارسه اقدام کنند.

تماس با شعبه ونکوور ما

Lonsdale 15th street East, #113 North vancouver, BC

سوالات متداول

صرافی پارسه برای ارسال حواله ارزی به ونکوور هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند.

شعبه ونکوور صرافی پارسه، دوشنبه تا شنبه، از ساعت 10 صبح تا 17:00 آماده خدمت‌رسانی است.

یک کارت شناسایی (ID Cards) عکس‌دار معتبر مانند گواهینامه‌ی رانندگی کانادا، پاسپورت کانادا، به همراه آدرس، شماره تلفن و شغل و همچنین دلیل انتقال پول

در صورتی که سوال شما در این لیست نیست، به صفحه “سوالات متداول” مراجعه کنید.

خروج از نسخه موبایل