نماد سایت صرافی پارسه

برداشت پول از ویزا کارت در ایران

برداشت پول از ویزا کارت در ایران

ویزاکارت یکی از کارت‌های مالی است که مردم دنیا از آن برای نقل و انتقال وجه استفاده می‌کنند. اما استفاده از این کارت اعتباری در ایران با محدودیت‌هایی رو به روست. برای فرار از این محدودیت‌ها روش‌هایی وجود دارد که باید آن‌ها را یاد بگیرید تا بتوانید در ایران از ویزا کارت استفاده کنید. یکی از چالش‌هایی که در مواجهه با ویزا کارت‌ها برای کاربرهای ایرانی وجود دارد، برداشت پول از این کارت‌هاست. برای آشنایی با روش‌های برداشت پول از ویزا کارت در ایران با پارسه همراه شوید.

 


ویزا کارت چیست و چه کاربردهایی دارد؟

ویزا کارت یکی از قدرتمندترین ابزارها برای ساده کردن مبادلات مالی است که کاربران زیادی در سرتاسر دنیا دارد. ویزا کارت حاصل تلاش‌های شرکت چند ملیتی Visa است. شرکتی که فعالیتش را در سال 1956 شروع کرده است و در حوزه ارائه خدمات الکترونیکی مالی به مردم دنیا خدمات می‌دهد. اما ویزا کارت چه کاربردهایی دارد؟ در یک کلام می‌توان گفت که این کارت جایگزینی برای پول نقد است و هر جایی که نیاز به پرداخت پول دارید، می‌توانید از ویزا کارت استفاده کنید. برخی از کاربردهای ویزا کارت عبارت است از:

نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که محلی که ویزا کارت در آن‌جا صادر شده است، ارتباطی با ارائه خدمات این کارت ندارد و خدمات ویزا کارت در سطح جهانی ارائه می‌شود. فرقی نمی‌کند که ویزا کارت شما مثلا در کشور آلمان صادر شده باشد یا ایالات متحده. با استفاده از این کارت می‌توانید فارغ از محل صدور، در همه درگاه‌های پرداخت آنلاین و دستگاه‌های کارت‌خوان و خودپرداز سرتاسر دنیا که ویزا کارت را می‌پذیرند، از این کارت استفاده کنید.

 


 

بیشتر بخوانید: « روش‌های پرداخت هزینه ویزای کانادا »

 


برداشت پول از ویزا کارت در ایران چگونه انجام می شود؟

همان‌طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره شد، در ایران نمی‌توانید به صورت عادی و مانند مردم دنیا، حساب ویزا کارت خود را افتتاح کنید و به راحتی پرداخت یا برداشت وجه از این کارت‌ها داشته باشید. برای افتتاح حساب ویزا کارت و عملیاتی مانند پرداخت یا برداشت پول از ویزا کارت در ایران باید از شرکت‌های واسطه‌ای که در ایران این خدمات را به شما ارائه می‌دهند، کمک بگیرید. این شرکت‌ها با ارتباطاتی که ایجاد می‌کنند، این فرصت را برای شما فراهم می‌کنند که از مزایای ویزا کارت‌ها بهره‌مند شوید و بتوانید نقل و انتقالات مالی خود را در سطح بین‌المللی انجام دهید.

در استفاده از ویزا کارت‌ها توجه داشته باشید که 3 نوع ویزا کارت فیزیکی وجود دارد: ویزا کلاسیک، ویزا گلد و  ویزا پلاتینیوم. سقف برداشت و واریز این کارت‌ها با یکدیگر متفاوت است. پس با توجه به نیازهای مبادله‌ای که دارید، می‌توانید هر کدام از این ویزاکارت‌ها را انتخاب کنید. هزینه صدور این ویزاکارت‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. ویزا کلاسیک کمترین هزینه صدور و ویزا پلاتینیوم بیشترین هزینه را دارد.

 


نتیجه‌گیری

از آن‌جایی که ارتباط مالی ایران با دنیا تقریبا قطع شده است، برای انجام نقل و انتقالات مالی در سیستم‌های پرداخت بین‌المللی باید راه‌هایی را بیاموزید که بتوانید موانع استفاده از این سیستم‌ها را از پیش رو بردارید. ویزا کارت‌ها هم به عنوان یکی از متداول‌ترین راه‌های پرداخت پول بین‌المللی از محدودیت‌های موجود بی‌بهره نمانده‌اند! پس برای استفاده از این سرویس‌ها و عملیاتی مانند برداشت پول از ویزا کارت هم باید بتوانید از همه موانع عبور کنید و از مزایای این سرویس استفاده کنید. صرافی پارسه می‌تواند شما را در برداشتن این محدودیت‌ها یاری کند و استفاده از ویزا کارت را برایتان میسر کند.

خروج از نسخه موبایل