نماد سایت صرافی پارسه

حواله دلار کانادا

حواله دلار کانادا

حواله‌های ارزی برای انتقال ارز به کشورهای مختلف دنیا و هم‌چنین دریافت ارز از کشورهای مختلف به کار شما می‌آیند. با استفاده از حواله‌های ارزی می‌توانید بدون دغدغه با دنیا مبادلات مالی داشته باشید. یکی از ارزهایی که ایرانی‌ها زیاد با آن سر و کار دارند، دلار کاناداست. ایرانی‌های زیادی در خاک کانادا مشغول کار و تحصیل هستند. بنابراین انتقال دلار کانادا برای ایرانی‌های بسیاری اهمیت دارد. ارسال و دریافت دلار کانادا به حواله دلار کانادا نیاز دارد. صرافی پارسه به عنوان یک صرافی در کانادا که تمام مجوزهای لازم را دارد، با صدور و دریافت حواله دلار کانادا، راه شما را برای نقل و انتقال ارز با کشور کانادا هموار می‌کند. برای آشنایی با حواله دلار کانادا و انتقال پول از کانادا به ایران با صرافی پارسه همراه باشید.

حواله دلار کانادا چیست؟

در ابتدای کار باید مشخص شود که حواله دلار کانادا چیست؟ حواله دلار کانادا در واقع حواله ارزی برای ارسال و دریافت دلار کاناداست. حالا باید ببینیم حواله ارزی چیست؟ حواله ارزی در واقع نوعی دستور پرداخت است که بانک‌ها یا صرافی‌ها به وسیله یکی از شعبه‌های خود در خارج از کشور، آن را طبق خواسته مشتری صادر می‌کنند تا مبلغ ارز مشخص، با نوع مشخص به دست گیرنده مشخصی که مدنظر مشتری است و در کشور خارجی زندگی می‌کند، برسد.

حواله ارزی کانادا

حواله ارزی صادره دلار کانادا به چه کار شما می‌آید؟

برای ارسال پول از کانادا به ایران، باید از حواله ارزی صادره استفاده کنید. حواله ارزی صادره موقعی به کارتان می‌آید که بخواهید با استفاده از یک بانک یا صرافی، مبلغی را به حساب فردی در خارج از کشوری که در آن زندگی می‌کنید، ارسال کنید. برای ارسال دلار کانادا به ایران می‌توانید ‌به یکی از صرافی‌های کانادا مانند صرافی پارسه مراجعه کنید و مراحل ارسال حواله ارزی صادره برای دلار کانادا را کلید بزنید. نیاز نیست که کار پیچیده‌ای را انجام دهید. با ارائه مشخصات فرد گیرنده ارز، شماره حساب گیرنده، تعیین واحد پولی که می‌خواهید دلار کانادای شما به آن واحد ارزی تبدیل شود و به دست گیرنده مورد نظر شما در ایران برسد و مشخص کردن میزان ارزی که می‌خواهید به دست گیرنده برسد، ارسال حواله دلار کانادا برای شما انجام می‌شود. همین!

نگران تبدیل دلار کانادا به ارز مورد نظرتان برای پرداخت به گیرنده‌تان در ایران هم نباشید! صرافی، دلار کانادای شما را طبق نرخ روز به ارز موردنظرتان برای رسیدن به گیرنده تبدیل می‌کند و ارز را داغ داغ به دست گیرنده ایرانی ارز شما می‌رساند!

ارسال پول از کانادا به ایران چگونه انجام می‌شود؟

فرض کنید که در کانادا مشغول به کار هستید و قصد دارید که بخشی از سرمایه خود را به یک کشور ارسال کنید. برای انجام این کار راه‌های مختلفی را در پیش رو دارید. اما اگر کشور مقصدتان ایران باشد، دامنه انتخاب‌های شما کوچک‌تر می‌شود. با توجه به مشکلاتی که بر سر راه نقل و انتقال پول بین ایران و کشورهای دیگر دنیا وجود دارد، باید به دنبال راهی باشید که این محدودیت‌ها را دور بزند و شما را به خواسته‌تان برساند.

به دنبال راه‌های درست انتقال پول از کانادا به ایران باشید!

یکی از راه‌هایی که پیش رویتان است، این است که به ایران بروید و ارز مورد نظرتان را شخصا به فردی که در نظر دارید، تقدیم کنید! چه راه جذابی!! انتخاب این راه فقط به عنوان یک شوخی جالب است! اما راه درست ارسال پول از کانادا به ایران چیست؟ یکی از راه‌های درستی که می‌توانید انتخاب کنید، این است که با مراجعه به صرافی‌های قابل اعتماد، فرایند ارسال حواله دلار کانادا را انجام دهید و دلار کانادا را به هر نوع ارزی که مد نظرتان است، تبدیل کنید و به دست گیرنده مورد نظرتان در ایران برسانید.
برای صدور حواله دلار کانادا می‌توانید به یکی از شعب صرافی پارسه در شهرهای ونکوور یا تورنتوی کانادا مراجعه کنید. پس از مراجعه به این شعب، باید اطلاعات فرد گیرنده را در ایران، میزان پولی را که می‌خواهید برایش ارسال کنید و نوع ارزی را می‌خواهید دلار کانادا را به آن تبدیل کنید، انتخاب می‌کنید و فرایند صدور حواله دلار کانادا را شروع می‌کنید. همین! دیگر نیازی نیست که کاری را انجام دهید! فرایند ارسال پول از کانادا به ایران بر اساس همان ارزی که مد نظرتان است، انجام می‌شود.

با انتخاب صرافی پارسه، دیگر نگران انتقال پول از کانادا به ایران نباشید!

صرافی پارسه در شهرهای مشهد، دبی، تورنتو و ونکوور کانادا شعبه دارد. برای ارسال پول به ایران از کانادا به کمک صرافی پارسه، نیاز نیست کار زیادی انجام دهید. در واقع شما فقط مشخصات گیرنده و مشخصات ارز مورد نظرتان را برای همکاران ما در صرافی پارسه تعیین می‌کنید و بقیه کار را به آن‌ها می‌سپارید.
البته خدمات ارزی صرافی پارسه فقط به صدور حواله دلار کانادا محدود نمی‌شود. با استفاده از صرافی پارسه می‌توانید به نقاط مختلف دنیا، ارز ارسال کنید یا از کشورهای مختلف، ارز دریافت کنید. البته انجام کلیه حواله‌های ارزی هم فقط یکی از خدمات ارزی صرافی پارسه است! برخی دیگر از خدمات ارزی صرافی پارسه عبارت هستند از:

  • تحویل نقدی دلار کانادا با استفاده از دستگاه کارت‌خوان
  •  واریز کردن پوند به حساب‌های شرکتی و شخصی
  • خرید و فروش ارز نیمایی با اخذ مجوز رسمی از بانک مرکزی
  • اعلام قیمت دقیق ارزهای متفاوت
  • و …

برای صدور حواله دلار کانادا می‌توانید به یکی از شعب پارسه در شهرهای ونکوور یا تورنتوی کانادا مراجعه کنید. پس از مراجعه به این شعب، باید اطلاعات فرد گیرنده را در ایران، میزان پولی را که می‌خواهید برایش ارسال کنید و نوع ارزی را می‌خواهید دلار کانادا را به آن تبدیل کنید، انتخاب می‌کنید و فرایند صدور حواله دلار کانادا را شروع می‌کنید. همین! دیگر نیازی نیست که کاری را انجام دهید! فرایند ارسال پول از کانادا به ایران بر اساس همان ارزی که مد نظرتان است، انجام می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره خدمات ارزی صرافی پارسه، روی لینک زیر کلیک کنید:
خروج از نسخه موبایل