نماد سایت صرافی پارسه

خرید و فروش ارز دیجیتال

خرید و فروش ارز دیجیتال

زمانی که بیت کوین متولد شد، کمتر کسی فکر می‌کرد که این ارز دیجیتال به عنوان باارزش‌ترین و محبوب‌ترین ارز دیجیتال شناخته شود و چند هزار ارز دیجیتال دیگر نیز به وجود بیاید و دنیای ارزهای دیجیتال رونق پیدا کند. اما حالا دنیای پر رمز و راز ارزهای دیجیتال روز به روز در حال گسترش است و همه روزه تعداد زیادی از تریدرها و سرمایه‌گذارها در این دنیای جذاب در حال خرید و فروش ارز دیجیتال هستند.

چرا ارز دیجیتال؟

اما چرا بین بازارهای مالی مختلف، بازار ارزهای دیجیتال یا رمزارزها این قدر محبوب شده است و سرمایه‌گذارها و تریدرهای زیادی را به سمت خود کشانده است؟! پاسخ‌های زیادی برای این سوال وجود دارد. اما رشد قیمت‌های نجومی بسیاری از رمزارزها مانند بیت کوین و اتریوم را می‌توان به عنوان یکی از دلایل اصلی جلب شدن اقبال عمومی به سمت این بازار در نظر گرفت.

یکی دیگر از دلایلی که نگاه‌ها را به سمت بازار رمزارزها متمایل کرده است، زیرساخت جذاب ارزهای دیجیتال یعنی فناوری بلاک چین است. فناوری بلاک چین با کوتاه کردن دست سیستم‌های بانکداری سنتی و هرگونه واسطه در قراردادهای مالی و هم‌چنین خارج کردن تمرکز قدرت در معامله‌های مالی برای بسیاری از مردم و هم‌چنین متخصصان حوزه مالی جذابیت فراوانی ایجاد کرده است. بلاک چین با برقراری یک دموکراسی واقعی در استخراج و معامله رمزارزهای مختلف، افراد مشتاق بسیاری را به دنیای ارزهای دیجیتال کشانده است.

خرید و فروش ارز دیجیتال

سوالات متداول

چه سوال سختی! رشد ارزش یک ارز دیجیتال به هزار و یک عامل بستگی دارد! این عوامل از صحبت‌های افراد تاثیرگذار در مورد ارز دیجیتال گرفته تا توسعه شبکه ارز دیجیتال و هدف‌گذاری توسعه‌دهنده‌ها را در بر می‌گیرد. هم‌چنین بسته به این که می‌خواهید روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری بلند مدت انجام دهید یا به خرید و فروش سریع ارز دیجیتال بپردازید، می‌توانید انتخاب‌های متفاوتی را برای ارزهای دیجیتال مورد نظر خود داشته باشید.

پس توقع نداشته باشید که پاسخ سرراستی برای سوالتان بگیرید! برای این که بتوانید از بازار ارزهای دیجیتال سود بالایی برداشت کنید، باید هم دانش خود را از ارزهای دیجیتال بالا ببرید و اخبار روز این دنیا را پیگیری کنید و هم تجربه خود را در سرمایه‌گذاری و ترید ارز دیجیتال بالا ببرید. ولی توصیه می‌شود که تا زمانی که اطلاعات کافی از بازار رمزارزها به دست نیاوردید و خودتان را برای حضور در یک بازار پر چالش آماده نکردید، وارد این بازار نشوید. چون ممکن است به جای پول پارو کردن، ضرر و زیان پارو کنید!

برای این که حرکت‌های قیمتی ارزهای دیجیتال مورد نظرتان را تحلیل کنید و بتواند پیش‌بینی نزدیک به واقعیتی از آن‌ها داشته باشید، می‌توانید از روش‌های تحلیل مختلفی استفاده کنید. هر کدام از این روش‌های تحلیل، دنیای خاص خود را دارند و نمی‌توانید یک‌شبه خود را تحلیل‌گر بازار ارزهای دیجیتال بدانید!

یکی از روش‌های تحلیل ارزهای دیجیتال، تحلیل تکنیکال است. در تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال با نمودارها و اندیکاتورها سر و کار دارید. در تحلیل تکنیکال، حرکت‌های قیمتی رمزارزها کلیه اطلاعات را در مورد آن‌ها به تریدرها و سرمایه‌گذارها می‌دهند. در تحلیل تکنیکال، با استفاده از اندیکاتورها و ابزار مختلف می‌توانید زمان مناسب ورود به بازار یا خروج از آن را برای کسب سود بیشتر به دست آورید.

روش دیگر تحلیل ارزهای دیجیتال، تحلیل بنیادی یا فاندامنتال است. در تحلیل بنیادی ارزهای دیجیتال، همان‌طور که از اسم آن مشخص است، باید مسائل بنیادی ارزهای دیجیتال را برای تحلیل آن‌ها در نظر بگیرید. نقدینگی، مکانیسم عرضه، استخراج، اهداف توسعه‌دهنده‌های شبکه ارز دیجیتال و بسیاری از عوامل دیگر برای تحلیل بنیادی رمزارزها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در تحلیل بنیادی محاسبه می‌شود که قیمتی که برای رمزارزها در بازار وجود دارد، بیشتر از ارزش واقعی آن‌هاست یا کمتر از آن.

برای پا گذاشتن به دنیای ارزهای دیجیتال آماده شوید!

این روزها خرید ارز دیجیتال بسیاری از افرادی را که به دنبال کسب سود از بازارهای مالی هستند، وسوسه می‌کند. بسیاری ترجیح می‌دهند که ارز دیجیتال مورد نظر خود را بخرند و آن را برای مدت زمان طولانی نگه دارند و در موقعی که تشخیص دهند که حداکثر سود را به دست می‌آورند، آن را بفروشند یا مبادله کنند. این افراد جزء سرمایه‌گذارهای ارز دیجیتال هستند. افرادی که دوست ندارند خودشان را درگیر نوسان‌گیری و خرید و فروش‌های لحظه‌ای ارز دیجیتال کنند. در مقابل سرمایه‌گذارهای ارز دیجیتال، تریدرها یا معامله‌گرها قرار می‌گیرند. کسانی که کارشان موج‌سواری روی موج قیمت‌های رمزارزهای مختلف است و خرید و فروش ارز دیجیتال با زندگی آن‌ها عجین شده است.

ترکیبی از تحلیل فاندامنتال و تکنیکال را به کار بگیرید

روش‌های تحلیل دیگری هم وجود دارند که تلفیقی از تحلیل تکینکال و تحلیل بنیادی یا فاندامنتال هستند. در این روش‌ها، ویژگی‌های هر دو نوع تحلیل را دارد و می‌تواند طرفدارهای هر دو روش تحلیل را راضی نگه دارد.این که در چه شرایطی استفاده از کدام روش تحلیل ارز دیجیتال را ترجیح دهید، بستگی به کسب تجربه شما در تحلیل ارزهای دیجیتال دارد. قبل از این که وارد بازار رمزارزها شوید و معاملات واقعی را تجربه کنید، می‌توانید مدتی بازار را از دور رصد کنید و تحلیل‌های خود را با واقعیت‌های بازار مقایسه کنید. پس از این که از خودتان مطمئن شدید، می‌توانید به این دنیای پر رمز و راز پا بگذارید.

تریدر بودن را ترجیح می‌دهید یا سرمایه‌گذار بودن را؟!

شما برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال، کدام‌یک را ترجیح می‌دهید؟! دوست دارید تریدر ارز دیجیتال باشید یا سرمایه‌گذار؟ چه سرمایه‌گذار بودن و نگهداری طولانی مدت ارزهای دیجیتال را بپسندید و چه دوست داشته باشید، لذت و البته ریسک خرید و فروش ارز دیجیتال را به صورت پیوسته تجربه کنید، باید یک صرافی ارز دیجیتال را برای مبادلات و معاملات رمزارزی خود انتخاب کنید. طبیعتا هر چه قدر صرافی ارز دیجیتال مورد نظر شما از رمزارزهای بیشتری پشتیبانی کند، دست شما برای معامله و مبادله ارزهای دیجیتال بیشتری باز است.

حالا وقت انتخاب پارسه است!

صرافی ارز دیجیتال پارسه با در اختیار داشتن شعبه‌هایی در کشورهای مختلف، راه را برای خرید و فروش ارز دیجیتال شما هموار می‌کند. صرافی پارسه از بیش از …. رمزارز مختلف پشتیبانی می‌کند. پس این صرافی دست شما را برای انتخاب ارزهای دیجیتال مختلف باز گذاشته است و گوی و میدان را برایتان فراهم کرده است! این به تخصص و مهارت شما بر می‌گردد که چگونه از دنیای متنوع ارزهای دیجیتال، سود بالا به دست بیاورید.
یکی از نگرانی‌هایی که از جانب سرمایه‌گذارها و تریدرهای ارز دیجیتال در مورد انتخاب صرافی‌ های ارز دیجیتال وجود دارد، مسئله اعتماد به این صرافی‌هاست. اما چگونه می‌توان به یک صرافی ارز دیجیتال اعتماد کرد؟ درباره اعتبار صرافی‌های دیگر خودتان باید تحقیق کنید. اما صرافی پارسه یک صرافی ارز دیجیتال رسمی ثبت شده در کانادا و دارای مجوز است.

برای اطلاعات بیشتر درباره شعبه‌های صرافی پارسه روی لینک زیر کلیک کنید:

برای خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی پارسه باید چه کار کنیم؟

برای این که بتوانید خرید و فروش ارزهای دیجیتال مورد نظرتان را در صرافی پارسه آغاز کنید، راه آسانی پیش رو دارید. برای این که بتوانید حساب خود را صرافی ارز دیجیتال پارسه بازگشایی کنید و معامله‌های رمزارزی خود را شروع کنید، باید هویت شما برای صرافی احراز شود. اما به نظرتان چرا نیاز به چنین کاری است؟!

چرا احراز هویت لازم است؟

از آنجایی که صرافه پارسه در حوزه‌ سرویس‌های مالی در حال فعالیت است، با توجه به قوانین داخلی شرکت و هم‌چنین قوانین کشور کانادا، باید اطلاعات مربوط به هویت هر مشتری کاملا مشخص و شفاف باشد تا سوء استفاده‌ای از این طریق صورت نگیرد.

به همین منظور برای خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی پارسه، باید یکی از مدارک شناسایی معتبر عکس‌دار را به همراه شماره‌ تلفن و آدرس محل زندگی به صرافی ارز دیجیتال پارسه ارائه کنید تا هویت شما برای صرافی محرز شود.
این اطلاعات فقط در اولین مراجعه از شما خواسته می‌شود. پس از دریافت اطلاعات، یک شماره‌ عضویت برای شما در نظر گرفته می‌شود تا در مراجعه‌های بعدی نیازی به ارائه‌ مجدد اطلاعاتتان نباشد.
در مورد اطلاعاتی که در اختیار صرافی پارسه گذاشتید، نگران نباشید! اطلاعات شما نزد صرافی پارسه به امانت می‌ماند و از طریق هیچ منبع دیگری منتشر نمی‌شود.

حالا وقت خرید و فروش ارز دیجیتال است!

پس از انجام امور احراز هویت، شناسه‌ کیف پول صرافی پارسه به شما داده می‌شود تا نسبت به نقل و انتقال و معامله ارزهای دیجیتال مورد نظرتان اقدام کنید. به همین راحتی! حالا زمان آن است که به عنوان یک تریدر یا سرمایه‌گذار در دنیای ارزهای دیجیتال فعالیت کنید و در بازار پر رمز و راز رمزارزها به سود برسید!

خروج از نسخه موبایل