نماد سایت صرافی پارسه

دریافت حواله وسترن یونیون از خارج

حواله وسترن یونیون

وسترن یونیون یکی از قابل اعتمادترین راه‌های انتقال ارز است که توانسته نظر افراد زیادی را در سرتاسر دنیا به خود جلب کند. استفاده از وسترن یونیون مزایایی دارد که می‌تواند برای بسیاری از کاربران جذاب باشد؛ از طرفی برخی از معایب این سیسستم پرداخت ممکن است برخی از کاربران را به سمت رقبای وسترن یونیون سوق دهد. یکی از خدمات این سیستم پرداخت آنلاین، دریافت حواله وسترن یونیون از خارج است. برای آشنایی با این خدمت وسترن یونیون، با صرافی پارسه همراه باشید.

 


حواله وسترن یونیون چه حواله‌ای است؟

وسترن یونیون یکی از بهترین سامانه‌های نقل و انتقال ارز بین‌المللی است که با استفاده از آن می‌توانید در نقاط مختلف دنیا، ارزهای خود را جا به جا کنید. حواله وسترن یونیون، حواله‌ای است که برای جا به جا کردن ارزهای مختلف از آن‌ها استفاده می‌کنید. برای استفاده از سامانه وسترن یونیون نیازی به حساب بانکی نیست و هر شخص با داشتن کیف پول در سامانه می‌تواند از خدمات آن استفاده کند. اما ارسال و دریافت ارز در سامانه وسترن یونیون به چه صورت انجام می‌شود؟!

ارسال و دریافت ارز در این سامانه به این صورت است که شخص، ارز را برای گیرنده ارسال می‌کند و همزمان ارز در کیف پول گیرنده وارد شده و تا زمانی که کد 10 رقمی MTCN را به او ندهید، آن شخص نمی‌تواند ارز واریزی را دریافت کند.

 


 

بیشتر بخوانید: « حواله وسترن یونیون چیست؟ »

 


کد MTCN در انتقال ارز با وسترن یونیون چه نقشی ایفا می‌کند؟

کد MTCN یک شماره پیگیری منحصر به فرد است که به هر تراکنش انتقالی وسترن یونیون اختصاص داده شده است.  این کد 10 رقمی هنگام پردازش وجوه در سیستم وسترن یونیون تعیین می‌شود. می‌توانید حداکثر 250000 دلار را در هر انتقال پول آنلاین ارسال کنید. معمولا نمایندگی‌ها در هر جای دنیا محدودیتی برای ارسال پول ندارند ولی باید اطلاعات کامل را به آن‌ها ارائه دهید. گیرندگان ارز از طریق وسترن یونیون می‌توانند وجوه خود را در محل نمایندگی وسترن یونیون در کشور مقصد دریافت کنند.

 


مزایای ارسال و دریافت حواله با وسترن یونیون چیست؟

ارسال و دریافت حواله با استفاده از وسترن یونیون مزایایی دارد که می‌تواند شما را برای استفاده از این سیستم پرداخت آنلاین مشتاق‌تر کند. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می‌شود.

 

سامانه وسترن یونیون در مدت یک دقیقه ارز را در سراسر دنیا انتقال می‌دهد.

 

وسترن یونیون با وجود تعدد شعب در سراسر جهان، این امکان را به مشتریان می‌دهد که در بسیاری از نقاط جهان انتقال ارز را انجام دهند.

 

یکی از مزایای وسترن یونیون این است که برای کاربرانش در تعداد ارسال و همچنین مقدار ارز محدودیتی در نظر نمی‌گیرد و می‌توانید از مبالغ خیلی کم تا مبالغ خیلی زیاد را به صورت آنی انتقال دهید.

 

علاوه بر سرعت بالای این سامانه برای انتقال ارز، می‌توانید در هر زمان و در مکان‌های مختلف با در اختیار داشتن اینترنت، به نقل و انتقال ارز بپردازید.

 


بیشتر بخوانید « روش های نقد کردن درآمد ارزی »

 


دریافت حواله وسترن یونیون از خارج چگونه برای ایرانی‌ها ممکن است؟!

اگر شخصی بخواهد مبلغ یا ارزی را از خارج برای شما بفرستد، با استفاده از سامانه وسترن یونیون می‌تواند به راحتی و به صورت آنلاین  این کار را انجام دهد. البته نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از وسترن یونیون برای ایران ممکن نیست. پس دریافت حواله وسترن یونیون از خارج چگونه برای ایرانی‌ها قابل انجام است؟! شرکت‌های واسطی وجود دارند که افراد حاضر در ایران می‌توانند با استفاده از این شرکت‌ها، از خدمات شرکت وسترن یونیون استفاده کنند.

برای استفاده از سسیستم پرداخت وسترن یونیون باید 6 قدم بردارید و وارد دنیای یک سیستم پرداخت آنلاین بین‌المللی شوید!

 

 


 

کارمزد حواله وسترن یونیون چه قدر است؟

کارمزد انتقال ارز باتوجه به کشور مقصد و مبلغی که می‌خواهید انتقال دهید، متفاوت است، کارمزد انتقال ارز بین 5 تا 50 دلار است که مسلما اگر بخواهید مبلغ زیادی را انتقال دهید باید کارمزد بیشتری پرداخت کنید. چون برای انتقال مبالغ بالا با حوله وسترن یونیون باید کارمزد بیشتری پرداخت شود، پیشنهاد می‌شود که برای انتقال ارز بیشتر از 2000 دلار از این سامانه استفاده نکنید.

برای کار با وسترن یونیون دقت داشته باشید که این سیستم پرداخت، مبلغ ارسالی توسط هر کشور را به ارز کشور گیرنده تبدیل می‌کند و به دریافت‌کننده تحویل می‌دهد و برای این تبدیل ارز، مبلغی از حساب شما کسر می‌شود. پس بهتر است ارز ارسالی با ارز کشور دریافت‌کننده یکی باشد.

 


بیشنر بخوانید: « روش‌های پرداخت هزینه ویزای کانادا »

 


 

حواله وسترن یونیون، آری یا نه؟!

استفاده از حواله‌ یونیون وسترن برای انجام امور ارزی‌تان بستگی به نیاز و موقعیت شما دارد و با توجه به شرایط می‌توانید وسترن یونیون یا روش‌های دیگر انتقال وجه را انتخاب کنید. ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون از خارج دارای مزایایی است که می‌تواند در مواقع بسیاری به کمک شما بیاید.  توجه داشته باشید که خدمات وسترن یونیون به حواله‌های ارزی محدود نمی‌شود و مواردی مانند پرداخت‌های تجاری، حواله پستی پول، انتقال پول به صورت فرد به فرد و خدمات اقتصادی را هم در بر می‌گیرد.

 همان‌طور که در بخش کارمزد حواله وسترن یونیون به این موضوع اشاره شد، کارمزد وسترن یونیون با توجه به کشور مقصد و مبلغ ارسالی متغیر است، بنابراین می‌توان گفت که استفاده از حواله وسترن یونیون در مواردی روش گرانی برای انتقال ارز به شمار می‌آید. ولی بسیاری از افراد به دلیلی مزایای این سیستم پرداخت، این موضوع را نادیده می‌گیرند!

 


سخن آخر

برای ارسال و دریافت حواله‌های ارزی راه‌های مختلفی در پیش دارید. یکی از این راه‌ها استفاده از حواله‌های وسترن یونیون است. یکی دیگر از این روش‌ها، مراجعه به صرافی‌هاست.

صرافی پارسه که هم در ایران و هم در خارج از کشور شعبه دارد، می‌تواند ارسال و دریافت حواله‌های ارزی شما را به انجام برساند. البته خدمات ارزی صرافی پارسه به انجام حواله‌های ارزی محدود نمی‌شود. تحویل نقدی دلار کانادا با دستگاه کارت‌خوان، اعلام قیمت دقیق ارزهای مختلف و واریز پوند به حساب‌های شخصی و شرکتی از دیگر خدمات ارزی این صرافی است. هم‌چنین با استفاده از صرافی پارسه می‌توانید علاوه بر ارزهای فیات به مبادله ارزهای دیجیتال نیز بپردازید.

خروج از نسخه موبایل